Muzika ir daugiau

Tai išskirtinė koncertinė šou programa, kai jūsų šventės metu improvizuotu teletiltu „jungiamasi“ su garsiausia Lietuvos sveikinimų koncertų vedėja Laima Kybartiene iš daugeliui gerai pažįstamos studijos. Pas ypatingus klientus ponia Laima Kybartienė apsilanko virtualiai ir pasveikina asmeniškai. Šis „apsilankymas“ – puiki išeitis – kai stinga idėjų, kaip artimuosius pradžiuginti ir pamaloninti ypatinga staigmena šventės proga. Dažniausiai ši programa užsakoma vestuvių ar jubiliejų, krikštynų proga, Lietuvos miestų ir miestelių šventėms. Yra pasitaikę ir ne visai įprastų „Sveikinimų koncerto" programos užsakymų – vienas iš jų – emigrantų sugrįžimo vakarėliai.

„Netekome žado ekrane išvydę Laimą Kybartienę, kuri į mus kreipėsi vardais. Galvojom, giminės koncertą ištaisė, pasilinksminsim sau smagiai. O tokios staigmenos nė sapnuoti negalėjome. Kai esame šitaip šiltai sutikti ir pasveikinti, visai su kita nuotaika čia norime kurtis“, - po „Sveikinimų koncerto“ pasakojo į Lietuvą neseniai iš Londono gyventi grįžusi Petrauskų šeima.

„Sveikinimų koncerto“ programos metu nuotaikingus, linksmus ir specialiai jūsų šventei sukurtus sveikinimus palydės grupės DAR gyvai atliekami įsimintiniausi lietuviški šlageriai. 10-ies metų atlikėjų scenos patirtis garantuoja puikią nuotaiką ir nepriekaištingą kokybę.

„Mūsų komandai nebaisūs jokie iššūkiai, todėl „Sveikinimų koncertą“ galime surengti bet kokia proga", - sako Arvydas Martinėnas-Vudis.

Beje, „Sveikinimų koncertą“ užsisakyti galite ir su renginio vedėju Jonu Norkevičium, kuris taip pat gali pasveikinti jūsų renginio metu.