Muzika ir daugiau

„Panteros“ - viena seksualiausių merginų grupių Lietuvoje, itin gundančiu pavadinimu. Ir nors panteros – plėšrūs gyvūnai, grupės narės Renata Gaidan ir Monika Ostrenkova save apibūdina kaip jautrias ir mielas asmenybes. Žavios, iškalbingos, drąsios ir puikiai dainuojančios – taip šias charizmatiškas gražuoles apibūdina jų koncertuose ne kartą apsilankę gerbėjai. Nors grupę nuo pat jos susikūrimo purtė daugybė skandalų, po visų jų šios dvi gražuolės ir toliau žavi tūkstančius.

Grupės šviesiaplaukė Renata Gaidan – ne tik graži mergina. Ji profesionali ir pripažinta grožio specialistė. Renata taip pat modeliuoja ir siuva sukneles.

Antroji grupės narė Monika Ostrenkova – žurnalistė, kilusi iš dainininkų šeimos, paveldėjusi ypatingai stiprų balsą. Monika jau 15 metų veda renginius ir, kaip pati tikino, kiek yra bandžiusi skaičiuoti, jau yra vedusi per 1000 renginių. Monika garsėja savo iškalba, subtiliu humoro jausmu, o šių jos asmeninių savybių kombinacija užtikrins, kad jūsų šventinis vakaras taps išskirtiniu.

„Panteros" savo koncertuose atlieka ne tik savo dainas, bet ir visiems gerai žinomus hitus ne tik lietuvių, bet ir užsienio kalbomis. Jei pasiilgote gero, kokybiško vakaro ir naujų spalvų – grupė „Panteros“ turi tapti jūsų šventės vinimi!

„Nusibodo kasdieniai rūpesčiai ir nesibaigiantys darbai? Pats metas papramogauti kartu! Pasikviesk mus į koncertą, smagiai pakvailiosim“, - juokaudamos vilioja pašėlusios Monika ir Renata.

  • Trukmė: 1 val.
  • Trukmė 2 x 30 min.
  • Yra speciali programa bernavakariams
  • Kaina - sutartinė.
Sekite
Siųsti užklausą Atsakome greitai