Muzika ir daugiau

Atlikėjas ir prodiuseris – vienas iš nedaugelio Lietuvos popscenos žvaigždžių, sugebėjusių išlaikyti populiarumą daugiau nei dešimt metų.

Arvydas Martinėnas dar nuo 2005-aisiais vykusio muzikinio LNK televizijos projekto „Kelias į žvaigždes“ daugeliui geriau pažįstamas Vudžio pseudonimu. Būtent televizijoje Vudis ėmė atkakliai kopti muzikinės karjeros laiptais ir lietuviškame šou versle jo vardas puikiai pažįstamas iki šiol tiek gerbėjams, tiek nemažam būriui popscenos atlikėjų. Jiems jis taip pat kuria muziką. Dauvgybė sėkmingų Vudžio kūrinių, tapusių hitais prieš dešimtmetį, dar ir šiandien randa kelią į gerbėjų širdis.

Vudis yra išleidęs keturis albumus („Pabėgai“, „Jau jau jau“, „Dėl meilės“, „Atgaivink lietumi“), o jo koncertų programoje skamba geriausi hitai iš „Kelio į žvaigždes“, taip pat ir daugybė naujų autorinių dainų.
 
„Mano kūriniai yra didžiausias mano turtas, neabejoju, kad ateityje pavyks jų sukurti ir dar daugiau. Džiaugiuose sėkmingai besiklostančia karjera, o svarbiausia, jaučiuosi taip, kad kuriu būtent tai, kas visuomet patinka ne tik ištikimiausiems gerbėjams, bet ir prie jų būrio dar nespėjusiems prisijungti“, - kalba atlikėjas.
 
Tiesa, norintiems atlikėją pasikviest koncertui, visuomet siūloma rinktis: Vudis pasirodymą surengti gali su gyva muzikantų grupe, o taip pat ir kūrinius atlieka gyvai, skambant instrumentinei fonogramai.
  • Trukmė: 1 val.
  • Trukmė: 2 x 30 min.
  • Autorinė programa
  • Kaina - sutartinė.
Sekite
Siųsti užklausą Atsakome greitai