Muzika ir daugiau

Šeštus metus skaičiuoti pradėjusi grupė DAR nuo šiol skleidžia maksimaliai gerą „vaibą“. Prie šou verslo vilkų Arvydo Martinėno-Vudžio ir Algirdo Grudinskio-Grūdo visai neseniai prisijungė dvi žavios vokalistės. Rūta Žilionytė ir Jovita Vaicekauskaitė – tikrų tikriausios profesionalės, scenoje pasirodymus rengiančios daugybę metų. Rūta – buvusi „mokinukė“, o Jovita scenoje – it žuvis vandenyje. Pritardama garsiausioms Lietuvos estrados žvaigždėms ji jau koncertavo visose šalies arenose.

Sulaukusios pasiūlymo prisijungti prie DAR, abi merginos sutiko nedvejodamos. „Dainuojame nuo ankstyvos vaikystės, o ši grupė – dar vienas įdomus etapas mūsų karjeroje“, – nauja veikla džiaugiasi merginos, o tuo metu DAR lyderis Vudis trina rankomis sustiprinęs pajėgas ir neslepia, kad pavyko išsirinkti geriausias iš geriausių.

Po naujų narių prisijungimo, atnaujinta ir DAR programa, kurioje – šiuolaikiškai ir linksmai skambantys visiems gerai žinomi lietuviški ritmingi šlageriai. Tik gyvai dainuojantys vokalistai užburia savo energija ir charizma. Taip sako visi jų koncertuose apsilankę gerbėjai.

Grupė DAR nepamirštamą linksmybių karuselę įsukti kviečia ir didelėse scenose, ir privačiuose vakarėliuose ar gimtadieniuose. Jų koncertai dažniausiai – sausakimši ir labai nuotaikingi. Atlikėjų skleidžiama nuotaika užburia, todėl net santūriausieji pakyla iš savo vietų!

  • Trukmė - 2 x 30 min
  • Maksimali trukmės - 2 val.
  • Tik gyvas vokalas
  • Autoriniai kūriniai
  • Garsiausios dainos
  • Kaina sutartinė
Sekite
Siųsti užklausą Atsakome greitai