Muzika ir daugiau

Nuo pirmojo debiuto 2013-ųjų vasarą iki 2016-ųjų pabaigos buvo kruopščiai slepiama, kas yra atlikėja Maya. Iš Šilutės kilusi gražuolė žiniasklaidai platintoms nuotraukoms pozuodavo tik pridengusi veidą. Dainininkė vieną po kito per keletą metų pristatė šešis sėkmingus kūrinius, kurie sulaukė didelio susidomėjimo „Youtube“, keli jos kūriniai iškopė į 1-ą radijos stoties „Lietus“ TOP 20 vietą.

Septintas – „Vakarai su tavimi“ – tapo atspirties tašku, kuomet mergina nusprendė nebesislapstyti.

Greta Konaverskytė – daugybės konkursų laureatė, pasirodymus surengusi TV projekte „Dainų daina“, dalyvavusi „Kaunas Talent“, kur laimėjo 2-ą vietą, „Baltic Voice“ Gretai pavyko iškovoti 2-ą vietą. Maya taip pat yra dalyvavusi ir laimėjusi prizines vietas užsienyje vykusiuose konkursuose.

 
Atlikėjos dainos „Youtube“ sulaukė didelio internautų susidomėjimo. Jos kūrinys „Muzika fėja“ peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų, daina „Toli“ – virš 200 tūkstančių kartų. Tiesa, du atlikėjos kūriniai yra karaliavę ir radijo topuose. „Lietaus TOP 20” jie pasiekė pirmąją vietą.
 
„Esu labai laiminga ir jaučiuosi įvertinta Tokie skaičiai „Youtube“ man yra puikiausiais įvertinimas. „Lietaus TOP 20” du mano kūriniai buvo iškopę į 1-ą vietą. Neabejoju: einu teisingu keliu ir artimiausiu metu nežadu iš jo išsukti. Tikiuosi, kad ir naujausias kūrinys „Vakarai su tavimi“ sulauks ne mažesnio susidomėjimo“, - kalbėjo Maya.
 
Tiesa, Greta ne tik aktyviai kuria muziką. Vienas mėgstamiausių jos laisvalaikio užsiėmimų – šunys. Jos Labradoro retriverių veislės augintinis dalyvavo daugybėje šunų parodų, kuriose iškovojo prizines vietas. Dainininkė neabejinga ir moteriškiems „žaidimams“. Ji yra baigusi makiažo kursus ir įkūrė makiažo studiją „Gretos vizažas“.
  • Autoriniai kūriniai
  • Žinomi hitai.
  • Trukmė: 1 val.
  • Trukmė: 2 x 30 min.
  • Kaina - sutartinė.
Sekite
Siųsti užklausą Atsakome greitai